درباره ما

سایت علمی_خبری-تحلیلی بانک‌پرس (با نام قبلی بانکینا) در تیر ماه ۱۳۹۶ با هدف توسعه و ترویج دانش عمومی و تخصصی در حوزه‌های پولی و مالی، فعالیت خود را آغاز کرد. بانک‌پرس سایتی تخصصی در حوزه بانکداری الکترونیکی و مباحث نوین پولی است که به مباحثی همچون پرداخت الکترونیکی، ارزهای دیجیتالی، فین‌تک‌ها، استارت‌آپ‌های مالی و … می‌پردازد.

مخاطبان اصلی سایت، کارشناسان، مدیران، سیاست‌گذاران، تمام فعالان بازارهای مالی و نیز علاقمندان به مباحث روز نظام‌های پولی و مالی در کشور هستند. بانک‌پرس برای برطرف کردن نیازهای مخاطبان خود، با نگاهی جامع تمام مباحث روز مرتبط به این حوزه‌ها را بررسی و منتشر خواهد کرد. بانک‌پرس علاوه‌بر انتشار اخبار روز به گردآوری تحلیل‌های دقیق و علمی کارشناسان و صاحب‌نظران برجسته کشور نیز خواهد پرداخت.

حوزه‌های اصلی فعالیت بانک‌پرس عبارتند از: بانکداری الکترونیکی، ارزهای دیجیتالی، فین‌تک، امنیت داده، استارت‌آپ‌ها و شرکت‌ها. بانک‌پرس با نگاهی جامع، فراجناحی، علمی و مستقل به اطلاع‌رسانی و آموزش در این حوزه‌ها خواهد پرداخت.

با توجه به اهداف و ابزارهای فوق، سایت بانک‌پرس، رسالت خود را ارتقای دانش  علاقمندان، متخصصان، مدیران و کارشناسان حوزه بانکی و ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات بازارهای پولی و مالی در کشور قرار داده است. رسالتی که با رعایت اصول اخلاقی و حرفه‌ای و نیز قوانین جمهوری اسلامی دنبال خواهد شد.

بر این باوریم که دستیابی به اهداف و رسالت‌های فوق، بدون همراهی مخاطبان عزیز ممکن نخواهد بود. لذا بانک‌پرس آمادگی دریافت و انتشار نظرات، پیشنهادات، یادداشت‌ها، تحلیل‌ها و … مخاطبان را دارد. امید است با همراهی صاحب‌نظران، مدیران و کارشناسان پولی و بانکی کشور، بانک‌پرس بتواند  گامی در راستای ارتقای بازارهای پولی و مالی کشور بردارد.

 

صاحب امتیاز: موسسه فرهنگی هنری دیده بان ایما تدبیر
مدیر مسئول: علیرضا صالحی درجزینی
آدرس: تهران، ابتدای سهروردی شمالی، کوچه حاج حسنی، پلاک ۵۵، طیقه اول
تلفن : ۸۸۵۱۹۱۸۲-۰۲۱
فکس : ۸۸۷۴۹۴۱۵-۰۲۱
ایمیل : info@bankpress.ir

کلیه حقوق سایت متعلق به بانک‌پرس بوده و استفاده از مطالب، با ذکر منبع آزاد است. Copyright©1400-1396 بانک‌پرس روی سرورهای قدرتمند ایران سرور میزبانی می شود